Best Nine,

Best Nine, czyli 9 zdjęć na Instagramie. Jak zrobić kolaż własnych zdjęć?

grudnia 31, 2018 So She 0 CommentsBest Nine, czyli 9 zdjęć każdego roku opanowuje Instagram. Influenserzy, sportowcy, aktorzy... chyba wszyscy chcą pochwalić się zestawem swoich najpopularniejszych fotek. To sympatyczne podsumowanie roku, przypominające o najważniejszych wydarzeniach, jakimi chcieliśmy się podzielić z innymi. Jak zrobić własne #bestnine? Sposobów na wykonanie zestawienia jest kilka. Oto one:


bestnine.com


Spersonalizowany kolaż możemy wykonać dzięki stronie Best Nine. Adres jest praktycznie niezmienny, poza rokiem, który (co oczywiste) zmienia się każdego roku. Mówiąc prościej, w roku 2018 jest to adres https://2018bestnine.com, a w 2019 https://2019bestnine.com i tak dalej.

Instagram | Jak dodać muzykę i animowane napisy na Instastories 
InstaStories | Co zrobić, by wyglądało pięknie (pomocne aplikacje)

Po wejściu na stronę wystarczy już tylko w puste pole, gdzie widnieje hasło "Instagram ID" wpisać pełną nazwę swojego konta, kliknąć "GET", odczekać chwilę i gotowe.

Co ważne - stworzenie własnego zestawienia zdjęć nie wymaga rejestracji, podawania e-maila ani opłaty.

Best Nine w App Store - iTunesBest Nine, Best Nine co to, best nine instagram, best nine 2019, best nine 2020, best nine jak zrobic, best nine 2019 instagram jak zrobić, best nine na instagramie, dziewięć zdjęć instagram,
***
Zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie można zrobić też też dzięki aplikacji Best Nine dostępnej w App Store - iTunes.
Co ciekawe, aplikacja daje możliwość wyboru jednej z dwóch opcji skalowania dla zdjęć - dla tych, którzy lubią używać nietradycyjnych kwadratowych zdjęć. Obraz siatki można zmienić za pomocą aparatu lub biblioteki zdjęć.

Ta prosta i bezpłatna aplikacja umożliwia też wykonanie kolażu z poprzednich lat - począwszy od roku 2011.

0 komentarze: