O SoShe.plSoShe to blog lifestylowy, którego autorką jest dziennikarka od lat pracująca dla ogólnopolskich magazynów lifestylowych i podróżniczych oraz portali internetowych - m.in. ELLE, National Geographic Traveler, Wirtualna Polska, Onet

***

Kanał o szeroko pojętym stylu życia powstał z potrzeby serca. To miejsce dające mi możliwość pisania o tym, co mi w głowie zagra, co mnie zainteresuje, na temat czego poszukuję wiedzy, co przetestuję lub co po prostu wiem.

Staram się zamieszczać tu informacje o produktach wysokiej jakości, ponieważ inne niewarte są zainteresowania. Preferuję minimalistyczne rozwiązania poparte klasą, wartością i gatunkiem. Jeśli na blogu znajdzie się tekst o rzeczach marnych, to tylko dlatego, że przed nimi przestrzegam.

Piszę tu o markach godnych polecenia, o kulturze, urządzaniu wnętrz i podróżach, które są dużą częścią mojego życia. Mówiąc prościej - pragnę tworzyć miejsce dla kobiet, które chcą być szczęśliwe i dobrze czuć się w swoim ciele.

Zapraszam
Marta

Modą interesuje się od dziecka a wyrazem tych zainteresowań są różnorodne stylizacje jakie przygotowuje dla SuperStylera. Stawia na niebanalność, kobi...

Czytaj dalej na www.superstyler.pl/o-nas/ © SuperStyler.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.