ABC Mody,

Linijka biurowa od Louis Vuitton za 700 zł

lutego 19, 2017 So She 0 Comments


Drogie gadżety od słynnego projektanta to nic nowego. Wiele domów mody posiada je w swoim asortymencie. Louis Vuitton do swojej niemałej już kolekcji designerskich akcesoriów wprowadził kolejne - linijkę biurową (szkolną) o nazwie Nikki. Jej koszt to 140 funtów (ok. 700 zł).


Nowy produkt z logo LV ma długość zaledwie 15 cm, bez problemu zmieści się więc do kosmetyczki czy szkolnego piórnika. Linijka pokryta jest skórką w odcieniu pudrowego różu i ozdobiona kwiatowymi motywami, czyli szablonami klasycznych kwiatowych wzorów LV.

Fot. Louis Vuitton
To nie pierwszy gadżet biurowy, jaki do swej kolekcji wprowadził dom mody Louis Vuitton, słynący z drogich torebek i walizek. W ofercie posiada już:

* komplet ołówków June
* notatnik Gustave
* skórzany piórnik Elizabeth

Poza tym w sekcji "Home Decor" są też ramki na zdjęcia, kieszonkowe lusterka, pudełka na biżuterię. Jak przekonuje LV, produkty te idealnie nadają się np. na prezent.


Czytaj też
Louis Vuitton - synonim luksusu czy wizytówka sekretarek?
Louboutin - luksusowa szpilka
Ray Ban - najpopularniejsze okulary świat
Converse. Najpopularniejsze trampki świata


Wprowadzając na rynek tego typu produkty francuski producent stara się walczyć o konsumentów klasy średniej. Sama linijka podobno cieszy się dużą popularnością wśród kupujących.

0 komentarze: