ABC Urody,

Naked 3 | Paleta uniwersalnych cieni do oczu

lutego 24, 2017 So She 0 Comments

Paleta cieni Naked 3 nie jest nowością na rynku. Upłynęło wystarczająco dużo czasu, by sprawdzić, czy na cześć produktu firmy Urban Decay śpiewać można hymny pochwalne, czy kupienie go jest przelotnym romansem i stratą pieniędzy.

 

Paleta Naked 3 fot. SoShe.plPaleta na pierwszy rzut oka wydaje się dość romantyczna, co odstraszać może dziewczyny gustujące w ostrzejszym makijażu. Tu raczej chodzi o subtelną elegancję, co mi osobiście bardzo odpowiada.

Naked 3 to dwanaście kolorów w odcieniach ciepłego różu - od bladego, połyskującego różu po czerń z różowym brokatem. Co jednak może zaskakiwać, gama kolorystyczna nie ogranicza nas w najmniejszym stopniu. Idealnie nadaje się do wykonania makijażu dziennego i wieczorowego. Wystarczy więc jedna paleta, by prawdziwie zaszaleć. Wiele osób jest zdania, że to idealna paleta ślubna.

Cienie w kolorystyce Rose Gold są idealne dla dziewczyn o zielono-niebieskich oczach, pięknie podkreślają i podbijają barwę tęczówki. Są też kolory nietuzinkowe, np. szarość, ciemny brąz z drobinami czy brąz wpadający w śliwkę - idealne do do wszelkiego rodzaju smokey. Wykończenia cieni również uznać można za wyjątkowe - satyny, maty, cienie błyszczące oraz typu luster.

Z paletą otrzymujemy dwustronny pędzelek, który jednak okazuje się bezużyteczny. W niektórych egzemplarzach jest też komplet próbek wszystkich baz UD.

Paleta ukryta jest w solidnym, odpornym na wstrząsy metalowym opakowaniu i posiada duże i przejrzyste lustro. Można z nią śmiało podróżować, bez strachu o zniszczenie cieni.

Zalety

Paleta Naked 3 fot. SoShe.pl

 

° Do niewątpliwych zalet cieni zaliczyć trzeba to, iż są trwałe i cały dzień można mieć pewność, że makijaż utrzyma się na oczach idealnie, bez konieczności poprawiania.

° Kolejnym mocnym punktem jest też pigmentacja. Łatwo też je blendować i tworzyć miękkie, subtelne przejścia, dzięki czemu praca z cieniami nie sprawi kłopotów początkującym - raczej nie ma szans zrobić sobie nimi 'krzywdy'.

° O trwałości warto porozmawiać nieco dłużej, szczególnie jeśli mamy zamiar wykonywać cieniami makijaż wieczorowy, którego zadaniem jest utrzymanie się nawet do świtu. Naked 3 bez problemu radzi sobie w tym temacie, nawet na drugi dzień jest na oczach. Oczywiście, jeśli podstawą makijażu oka będzie baza pod cienie.

° Cienie są bardzo wydajne.

Wady


° Cienie czasami się osypują, jednak nie bardziej, niż inne produkty z tej samej półki cenowej.

° Minusem może być też ograniczenie matowych cieni, na punkcie których świat ostatnio szaleje.

° Cena - nie oszukujmy się, paleta nie należy do najtańszych (240 zł ), ale Sephora czasami oferuje rabaty np. -20 proc., więc polecam kupować właśnie wtedy.
0 komentarze: